Spraw, by pracownicy sami chcieli dbać o bezpieczeństwo

Przypominaj im codziennie kiedy nastąpił ostatni wypadek

Wybierz teraz wzór licznika dni bez wypadku dla Twojej firmy - prosto od producenta

Wybierz wzór tablicy BHP

Regulamin

Poniższy regulamin przedstawia warunki korzystania z serwisu internetowego DniBezWypadku.pl

  1. Właścicielem serwisu DniBezWypadku.pl oraz marki NESTEC® technologie led jest firma NESTEC technologie Zofia Barańska z siedzibą w Koszalinie, ul. Franciszkańska 24, 75-254 Koszalin, NIP: 669-115-69-65, REGON: 330499774.
  2. Zamówienie wyceny do niczego Cię nie zobowiązuje. Będzie nam miło, jeśli zdecydujesz się złożyć zamówienie na urządzenie, ale to zależy wyłącznie od Ciebie.
  3. Na naszych stronach mogą znajdować się nazwy, loga oraz znaki towarowe zastrzeżone dla NESTEC technologie Zofia Barańska, innych firm lub osób trzecich. Nazwy te zostały użyte wyłącznie w celu ich identyfikacji. Nie udzielamy licencji na ich wykorzystywanie w jakikolwiek sposób.
  4. Wkładamy mnóstwo pracy i serca zarówno w opracowanie i produkcję naszych urządzeń, jak również przystępne przedstawienie wielu zagadnień związanych z tematyką wyświetlaczy diodowych. Autorskie prawa majątkowe do materiałów udostępnionych na naszych stronach są własnością NESTEC technologie Zofia Barańska i podlegają ochronie prawnej. Rozpowszechnianie ich bez zgody właściciela jest zabronione.
  5. Kolory widoczne na zdjęciach i wykonywanych wizualizacjach mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od ustawień monitora wykorzystywanego do oglądania tych zdjęć.

Integralną częścią regulaminu jest nasza polityka prywatności.