Spraw, by pracownicy sami chcieli dbać o bezpieczeństwo

Przypominaj im codziennie kiedy nastąpił ostatni wypadek

Wybierz teraz wzór licznika dni bez wypadku dla Twojej firmy - prosto od producenta

Wybierz wzór tablicy BHP

Regulamin

Dziękujemy, że odwiedzasz nasz Serwis. Obowiązują na nim przedstawione poniżej zasady. Bardzo staramy się, aby zawsze były jak najbardziej przejrzyste.

Spis treści

  1. Postanowienia ogólne
  2. Definicje używane w tym Regulaminie
  3. Korzystanie z Serwisu
  4. Aktualizacje naszego Regulaminu

1. Postanowienia ogólne

Niniejszy Regulamin przedstawia warunki korzystania z Serwisu DniBezWypadku.pl.

Właścicielem Serwisu DniBezWypadku.pl oraz marki NESTEC® jest NESTEC technologie Marcin Barański, z siedzibą w Koszalinie, ul. Franciszkańska 24, 75-254 Koszalin, NIP 6692303517, REGON 320605860.

Integralną częścią Regulaminu jest nasza Polityka Prywatności.

2. Definicje

Poniżej przedstawiamy podstawowe pojęcia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć niniejszy Regulamin:

Klient – Osoba dokonująca zakupu naszych produktów i/lub korzystająca z naszych usług w celu prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej lub zawodowej, niezależnie od formy prawnej takiej działalności.

Nestec (my) – NESTEC technologie Marcin Barański, z siedzibą w Koszalinie, ul. Franciszkańska 24, 75-254 Koszalin, NIP 6692303517, REGON 320605860.

Serwis – Strony internetowe należące do Nestec, umieszczone w szczególności pod adresem DniBezWypadku.pl.

Użytkownik – Osoba korzystająca z Serwisu.

3. Korzystanie z Serwisu

Podczas korzystania z Serwisu obowiązują Cię następujące zasady:

  1. Zamówienie wyceny do niczego Cię nie zobowiązuje. Będzie nam miło, jeśli zdecydujesz się złożyć zamówienie na urządzenie, ale to zależy wyłącznie od Ciebie.
  2. Wkładamy mnóstwo pracy i serca zarówno w opracowanie i produkcję naszych urządzeń, dostarczanie usług, jak również przystępne przedstawienie wielu zagadnień związanych z tematyką naszej działalności. Autorskie prawa majątkowe do materiałów udostępnionych w naszym Serwisie są własnością NESTEC technologie Marcin Barański i podlegają ochronie prawnej. Rozpowszechnianie ich bez naszej zgody jest zabronione.
  3. W naszym Serwisie mogą znajdować się nazwy, loga oraz znaki towarowe zastrzeżone dla NESTEC technologie Marcin Barański, innych firm lub osób trzecich. Nazwy te zostały użyte wyłącznie w celu ich identyfikacji. Nie udzielamy licencji na ich wykorzystywanie w jakikolwiek sposób.
  4. Kolory widoczne na zdjęciach i wykonywanych wizualizacjach mogą się różnić od rzeczywistych. Jest to uzależnione od ustawień monitora wykorzystywanego do oglądania tych zdjęć.
  5. Zawarte w witrynie informacje tworzyliśmy z myślą o przybliżeniu produkowanych przez nas urządzeń, programów oraz świadczonych usług. Wraz z rozwojem naszych produktów i usług konieczne jest aktualizowanie informacji o nich. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do zmiany treści udostępnianych w Serwisie, cen, specyfikacji technicznej oferowanych produktów i usług, w dowolnym czasie i bez konieczności zawiadamiania o nich.
  6. Serwis udostępnia możliwość zamieszczania przez Użytkowników komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do moderacji treści przesyłanych przez Użytkowników. W szczególności do publikacji nie zostaną dopuszczone treści naruszające dobra innych osób czy podmiotów, obraźliwe, niemoralne, czy też o charakterze reklamowym i/lub promocyjnym.

4. Aktualizacje naszego Regulaminu

Stosownie do potrzeb możemy zmieniać i uzupełniać Regulamin, np. gdy będą tego wymagały zmiany w przepisach prawa, albo nowa czy zmieniona funkcjonalność naszego Serwisu. Nowy regulamin zostanie opublikowany na tej podstronie, a nasi Klienci oraz Użytkownicy, którzy wyrazili zgodę na komunikację marketingową, zostaną powiadomieni o zmianach na 7 dni przed wejściem w życie nowego Regulaminu.

Regulamin nie ogranicza żadnych uprawnień przysługujących Ci zgodnie z przepisami prawa.

Data ostatniej modyfikacji: 30.08.2019.